Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

GOGLE DOWNHILL, NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE – TRIPOUT OPTICS TRX

Jest to najbardziej uniwersalny model gogli polskiej firmy Tripout Optics. Co zapewnia mu uniwersalność? Z boku ramki zostały zastosowane specjalne klamry zabezpieczające szybki przed wypadnięciem, przez co gogle znakomicie radzą Sobie podczas ekstremalnych warunków. Już nie musicie martwić się o zgubienie szyby podczas jazdy freeridefreestyle, MTB, Enduro czy Downhill. Dodatkowo gogle Tripout Optics TRX bardzo dobrze dopasowują się do kasków Full Face, MX oraz narciarskich i snowboardowych. Podczas wyczynowej i ekstremalnej jazdy musimy zadbać o każdy możliwy aspekt bezpieczeństwa. Jakość widoczności powinna być na jak najwyższym poziomie,  podwójne szkła w goglach TRX posiadają specjalne wywietrzniki, silny system anti-fog oraz wywietrzniki na całym obwodzie ramki przez co zapewniają cyrkulacje powietrza.

GOGLE ROWEROWE – MAGNETYCZNE MOCOWANIE SZYB

Zdarzyło Wam się ułamać zaczepy przy wymianie szybki w Swoich goglach rowerowych? Jest to często spotykany problem. Gogle na rower Tripout Optics TRX posiadają silne magnesy rozmieszczone na obwodzie całej ramki, wymiana szybki trwa zaledwie kilka sekund. Połamane zaczepy i masa nerwów przy wymianie staje się przeszłością J

GOGLE NA ROWER, NA NARTY, NA DESKĘ – OCZY DOOKOŁA GŁOWY!

Głazy, kamienie, drzewa czy muldy to chleb powszedni dla rowerzystów, narciarzy i snowboardzistów. Zatem jakie wybrać gogle na rower, narty i deskę, aby zwiększyć Nasze bezpieczeństwo?

Po pierwsze – Sferyczny kształt szybki – zwiększa pole widoczności, dzięki czemu dostrzeżesz wszystkie przeszkody na twojej trasie.

Po drugie – System ramkowy – zwiększy ochronę przed zarysowaniem oraz zniszczeniem szybki.

Po trzecie – Odpowiednia optyka – posiadamy wiele systemów, kolorów i przepuszczalności szkieł, które szczegółowo opisujemy poniżej.

 

GOGLE NA ROWER – MTB / ENDURO / DOWNHILL – OPTYKA

Jeśli planujemy kupić gogle na rower, musimy koniecznie zwrócić uwagę na dopasowanie z kaskiem oraz wybrać odpowiednią optykę pod Nasze wymogi. Poniżej przedstawimy kilka wyborów optycznych:

  • Szyba przezroczysta Clear – najbardziej popularna szyba w goglach rowerowych. Sprawdźcie czy posiada Filtr UV400 oraz system Anti-Fog. Szybka powinna posiadać przepuszczalność światła pomiędzy 80-100%, kategoria S0. Soczewka transparentna najlepiej sprawuje się podczas gorszej widoczności, pędząc w lesie pomiędzy drzewami czy też podczas zachmurzenia oraz opadów deszczu.

 

  • Szybka rozjaśniająca – Najczęściej występuje w kolorach jaśniejszych, żółty, bursztynowy. Powinna posiadać Filtr UV400 oraz system Anti-Fog. Przepuszczalność światła pomiędzy 43-80%, Kategoria S1. Soczewka rozjaśniająca poprawia kontrast widoczności podczas gorszych warunków atmosferycznych oraz jazdy w lesie.

 

  • Szybka z powłoką lustrzaną – kolory soczewki są bardzo urozmaicone od czerwonego, różowego, niebieskiego po zielony. Kolory różnią się jasnością widoczności przez szybki, jeśli kupujemy online, warto dopytać telefonicznie. Czasami producenci także posiadają symulator widoczności przez szybki w opisie produktu. Przykładowo obraz przez szkło czerwone będzie jaśniejszy niż przez szkło o barwie niebieskiej. Powłoka lustrzana nie tylko sprawia, że Nasze soczewki wyglądają nietuzinkowo, ale przede wszystkim zapewnia wysokiej jakości widoczność oraz zmniejsza ilość odbitego światła. Jak w przypadku szybki transparentnej i rozjaśniającej kupujmy z Filtrem UV400 i system Anti-Fog. Powłoka lustrzana będzie chronić Nasz wzrok w górach, na śniegu przy intensywnych promieniach słonecznych.

 

  • Szybka z polaryzacją – Także występuje w wielu kolorach, natomiast najbardziej popularny jest czarny, ze względu na to, że przy ciemniejszych kolorach polaryzacja lepiej odbija promienie świetlne oraz wyostrza kontrast widoczności. Nie zapomnijmy sprawdzić czy szybka została wyposażona w Filtr UV400, system Anti-Fog oraz Powłokę lustrzaną. Z taką szybką spokojnie możemy atakować stoki, trasy rowerowe podczas mocnego słońca!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl